Hudební obor

Hudbou povíš vše, nezná hranice, časová pásma, jazykové bariéry. Dokáže naladit, povzbudit i uspat. Člověk vnímající hudbu vnímá i život trochu jinak. Člověk, který dokáže rozeznít složité mechanismy hudebního nástroje, si lépe poradí i se složitými "mechanismy" praktického života.

Žáci mají možnost poznávat hudbu mnoha žánrů, získávat pod odborným vedením praktické dovednosti ve zpěvu nebo ve hře na hudební nástroje. Své "umění" mohou uplatnit v mnoha projektech. Od společného muzicírování se spolužákem, až po uplatnění ve velkých orchestrech a souborech. Je i nemalá řada těch, kteří si po absolvování naší školy zvolili profesionální hudební dráhu.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací