Housle

osobnost každého jedince. Děti, které se věnují hře na housle, se naučí cílevědomé práci a odpovědnosti. Housle jsou všestranně použitelný a lehce přenosný nástroj, který má velké možnosti využití od klasické hudby přes lidovou muziku, country, jazz, až po rock a populární hudbu.

Od žáka se požadují vlastnosti jako trpělivost, soustředění a odvahu pustit se do práce, která nemá okamžitý efekt. Vyučovací předmět hra na housle je koncipována tak, aby žák získal znalosti a dovednosti v sólové hře, v souhře, ve hře z listu, v komorní hře nebo v orchestru.

U žáků klademe důraz na trvalý vztah k hudbě a k houslím, chceme ho naučit správným návykům, které mu umožní samostatné studium nových skladeb a zároveň podpoří jeho vlastní kreativitu. Výuku vedou kvalifikovaní pedagogové, kteří mají o svou práci v oboru skutečný zájem. Ve výuce je používána jak klasická literatura, tak nové moderní notové materiály.

Housle

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací