O studiu

Informace o studiu hudebního oboru

Naučíme vás hrát na akordeon, klavír, elektrické klávesové nástroje, na housle, violu, violoncello, kontrabas, violu da gamba a cimbál, na příčnou flétnu a všechny druhy zobcových fléten, na klarinet, saxofon, trubku, trombón a lesní roh, na kytaru klasickou i elektrickou. Vyučujeme klasický, muzikálový a sborový zpěv, skladbu a improvizaci.

Nabízíme výuku elektronického zpracování hudby a zvukovou tvorbu. Postupem času se žáci naučí sami natočit a zpracovat hudební snímek, reportáž, videoklip, zvuk k divadlu nebo filmu. Žáci mají možnost pracovat se špičkovou technikou.

Oddělení multimédií spolupracuje se všemi obory naší školy. Obor je vhodný pro děti od 13 let.

Základem studia v hudebním oboru je individuální a skupinová výuka. Tento způsob práce s žáky je velmi úzce spojen s kolektivní výukou v dalších předmětech (hudební nauka, komorní hra, orchestrální hra, sborový zpěv).

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací