El. klávesové nástroje

Keyboard je klávesový nástroj, na který se hraje podobně jako na klavír. Je to nástroj se stejným rozložením kláves, jako klavír, ale je obohacen o funkce automatického doprovodu, je vybaven širokou škálou zvuků, doprovodných rytmů a má další kreativní funkce, které rozvíjejí muzikálnost a hudební vkus každého žáka.

Učební osnovy jsou nastaveny tak, aby každý žák získal odborné vzdělání, které mu umožní uplatnit se podle jeho individuálních schopností a zájmů v různých oblastech. U žáků chceme vytvořit trvalý vztah k hudbě prostřednictvím EKN a chceme ho naučit takovým návykům, které mu umožní samostatné studium nových skladeb a které zároveň podporují jeho vlastní tvořivost a kreativitu. Výuku vedou kvalifikovaní pedagogové v učebnách, které jsou vybaveny kvalitními hudebními nástroji značky Yamaha. Ve výuce je používána klasická odborná literatura, ale také moderní notové materiály.

El. klávesové nástroje

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací