Taneční obor

V tanečním oddělení rádi přivítáme všechny žáky se zájmem o taneční umění, kterým můžeme nabídnout taneční vzdělání různých směrů vycházející z klasického tance. V dětech je rozvíjena láska k tanci, vnímání hudby, tělesná citlivost a zdravé pohybové návyky. Součástí výuky je  také korepetitor, který taneční hodiny doprovází hrou na klavír. Dětem chceme umožnit prožitek z pohybu a vlastní pohybové vyjádření.

Každý rok se žáci prezentují tanečním vystoupením v divadle. Mladé tanečníky vyučujeme klasický tanec, současný tanec (Limon, Release), jazz dance, contemporary dance, mladší děti  základy taneční gymnastiky a lidového tance.

Učíme na ZUŠ Veveří, ZŠ Lerchova, Rubínek (Poznaňská 10) a Rubín.

Taneční obor

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací