Výstava žáků s názvem "Za vodou"

Výtvarný
Čas konání: Čt 01. 9. 2022 Čt 13. 10. 2022 Místo konání: Botanická zahrada, Brno

Od 1. září až do 13. října je ve sklenících botanické zahrady opět vystavena keramika. Výstava nese název "Za vodou..."a je inspirována vodní hladinou, rybami, loděmi a letní náladou. Tentokrát se můžete těšit na soubornou výstavu, na které uvidíte objekty keramika Prokopa Veselého z Kunštátu, keramiku dětí Základní umělecké školy Brno – Veveří pod vedením Běly Zemánkové. Otevírací doba v září je od 9.00 do 17.00 hodin (s výjimkou výstavy sukulentů). V říjnu bude od 9.00 do 15.00.

 

Noc vědců, po vynucené kovidové přestávce, opět proběhne i v botanické zahradě. V pátek 30. září od 18.00 do 22.00 si návštěvníci mohou prohlédnout výstavu a aktivity připravené k tématu "Věda všemi smysly".

 

Z důvodů rekonstrukce plotu na ulici Veveří je vstup do zahrady celý týden i o víkendu přes vrátnici na ulici Kotlářská 2.

 

Těšíme se na vás!

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací