Pomoc dětem z Ukrajiny

28. 02. 2022
Všeobecné

UMĚNÍ NÁS SPOJUJE

Drazí přátelé! 
ZUŠ Veveří nabízí dopolední hudební a výtvarné kurzy pro všechny ukrajinské děti od 5 let, které opustily své domovy a pobývají v Brně. V naší škole budou moci společně zpívat, kreslit a tančit, nacházet nové kamarády a nové zážitky. Vyzýváme děti, které studovaly na hudebních nebo uměleckých školách doma na Ukrajině, aby pokračovaly ve studiu hudebních nástrojů, zpěvu, výtvarného umění a tance na naší škole. Pokud jste učitel hudby, tance nebo výtvarné výchovy a chcete se přidat, jste také vítáni. Na všech lekcích bude přítomna ukrajinská zpěvačka a klavíristka Anastasia Garth. 
Zveme vás k nám, nebojte se, že jste v jiné zemi, vše zvládneme společně! 
Sláva Ukrajině!

Tel: +420703429149   
 E-mail: anastasia.gart21@gmail.com

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Творчість нас поєднує 

Любі друзі! 
Початкова художня школа Вевержи Брно запрошує Вас  творчо  провести свій час на території Чехії м.Брно. Ми пропонуємо ранкові музично-художні майстер-класи для всіх українських дітей від 5 років, які  покинули свої домівки і змушені деякий час бути поруч з нами. В нашій школі всі  діти  разом зможуть співати, малювати та танцювати, знайдуть нових друзів та нові враження. 
Дітей, які навчалися в музичних або художніх школах вдома на Україні, ми закликаємо продовжити заняття на музичних інструментах, займатися співом, мистецтвом та танцями у нас в школі. 
Якщо Ви вчитель музики, танців або мистецтва і бажаєте приєднатися, то Вас також ласкаво просимо. Українська співачка та піаністка Анастасія Гарт буде присутня на всіх уроках і все вам пояснить. 
Запрошуємо до нас,  нічого боятися, що ви в іншій країні, разом все зробимо! Слава Україні!
Контакти: 
Тел: +420703429149
Електронна пошта:  anastasia.gart21@gmail.com