Koncert, výstava a pohádky pro domácí mazlíčky

28. 11. 2020
Všeobecné

Milí přátelé, když jsme před časem vyzvali naše žáky, aby uspořádali koncert doma alespoň pro své mazlíčky (když to jinak nejde) netušili jsme, kolik příspěvků se nám sejde. Byli jsme sami překvapeni, jak velkou touhu po hraní, vystavování a po sdílení příběhů naše děti mají. Sešlo se nám na sedmdesát videí, necelých sto obrázků z karantény a dokonce množství autorského čtení. Moc všem děkujeme! Především dětem za jejich práci, rodičům za podporu a všem učitelům, kteří se navzdory placaté obrazovce nevzdali kreativní práce! A proto vás s hrdostí zveme již zítra od 14 hodin na návštěvu naší:

….. virtuální televize - Pohádky pro mazlíčky

…… virtuální galerie - Výstava pro mazlíčky

…… online Koncertu Pro mazlíčky!