Hrdinové z pohádek

01. 02. 2021
Výtvarný

Zveme vás na prohlídku naší Galerie pohádkových hrdinů.

Při prohlížení si s námi můžete i zasoutěžit v poznávání pohádek, pohádkových hrdinů, knížek a filmů.

Jak na to?

Napište do kolonky pod obrázky jednotlivé názvy pohádkových postav, popřípadě názvy pohádek, knížek či filmu. Deset z vás, kteří doplní nejvíce správných názvů, budou oceněni.  Můžete vyplnit jednu kategorii nebo klidně všechny. Společně s námi můžete i ocenit nejlepší obrázky. Čísla obrázků, které se vám líbily nejvíce, napište do připraveného dotazníku na konci každé kategorie. Nejvíce však 3 obrázky z kategorie v pořadí 1., 2., 3.

Autoři obrázků, kteří dostanou nejvíce vašich hlasů, oceníme hodnotnými cenami. Při výběru prosíme o shovívavost. Díky současné covidové situaci, kdy se musely obrázky posílat, pouze digitální cestou, neměli všichni možnost kvalitního přenosu. Soutěžit a hlasovat můžete do 12.2.2O21.

Přejeme vám zábavné chvíle ve společnosti našich pohádkových hrdinů.

Kategorie 1

Kategorie 2

Kategorie 3

Kategorie 4

Kategorie 5

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací