BcA. Zlata Mitsura

Vzdělání:

  • JAMU Brno (třída prof. Martina Myslivečka) 
  • Konzervatoř Brno (třída doc. Vladislava Bláhy a MgA. Marii Hovorkové)

Praxe v oboru a umělecké aktivity: 

  • Pedagogické činnosti se věnuje od r. 2014.
  • Účastnice a laureátka mezinárodních, městských a regionálních soutěží v zahraničí např. 1. cena na mezinárodní soutěží „ Virtuózy kytary v Petrohradě “ (r. 2012) , a absolutní vítěz městské Petrohradské kytarové soutěže, 3. cena na mezinárodní soutěže na Slovensku – Dolní Kubín (r. 2013).

Ve své práci se snažím u děti rozvíjet nejenom vztah a lásku k hudbě, ale i k jejímu porozumění. Kladu velký důraz na melodickou stránku nástroje. Kytarová tvorba je rozmanitá a během studia procházíme s žáky napříč různými století a žánry - od barokních tanců přes španělskou hudbu 20. století, až po moderní hudbu a doprovod oblíbených písniček. Hudební život není jenom o soukromém cvičení, proto se žáci pravidelně účastní veřejných vystoupení, soutěží a spolupracují v komorní hře. 

“Jsem sám sebou, pouze když mám kytaru ve svých rukou”. George Harrison 

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací