Vážení rodiče,

provoz na ZUŠ Veveří začne na všech budovách a pobočkách od čtvrtka 1. září 2022.

Nejpozději 1. září vás budou ohledně domluvy rozvrhu a dalších informací kontaktovat naši pedagogové. Výuka kolektivních předmětů hudebního oboru (Hudební nauka, Přípravná hudební výchova, Hudební dílny, Pěvecká praxe, Hudební praxe, Interpretační seminář, Klavírní doprovody, Orchestry a Komorní hry), bude zahájena od pondělí 12. září, a to jak na hlavní budově, tak na našich pobočkách. Výtvarného, Tanečního a Literárně dramatického oboru od 5. září

Do předmětu Přípravná hudební výuka a Hudební nauka se nově přihlašujte přes elektronickou žákovskou knížku.  Do všech ostatních kolektivních předmětů se zapisujte do tabulek umístěných ve vestibulu školy. Rozvrh hodin najdete ZDE

Všechny důležité informace k zahájení studia pro nové žáky vám podají učitelé, ke kterým byli tito noví žáci přiděleni. Budou vás kontaktovat podle údajů, které jste uvedli na přihlášce, a to nejpozději 1. září 2022.

Vyučování ve školním roce 2022/2023 začne ve čtvrtek 1. září 2022.
Podzimní prázdniny stanovuje MŠMT na středu 26. října a čtvrtek 27. října 2022.
Vánoční prázdniny začínají v pátek 23. prosince 2022 a končí v pondělí 2. ledna 2023. Vyučování začne v úterý 3. ledna 2023.
Vysvědčení s hodnocením za první pololetí bude žákům předáno v úterý 31. ledna 2023. Jednodenní pololetní prázdniny připadnou na pátek 3. února 2023.
Jarní prázdniny v délce jednoho týdne jsou stanoveny od 13. března do 19. března 2023.
Velikonoční prázdniny připadnou na čtvrtek 6. dubna 2023.
Vyučování ve druhém pololetí bude ukončeno v pátek 30. června 2023.

Odkazy na jednotlivé obory a předměty, kde naleznete rozvrhy hodin, kontakty, pedagogy, apod.

Hudební nauka a přípravka

Sborový zpěv

Hudební dílna

Interpretační seminář

Klavírní doprovod

Taneční obor

Výtvarný obor

Literárně-dramatický obor

 

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací