Soubor zobcových fléten

Soubor zobcových fléten vznikl pod vedením Mgr. Veroniky Klaškové. Skládá se převážně z nejstarších žáků, kteří ovládají hru na všechny základní typy zobcových fléten. Můžete tedy slyšet jak sopránovou, altovou, tenorovou a basovou flétnu, tak i sopraninu. Vzhledem k pokročilosti žáků se soubor zabývá převážně soudobými skladbami s využitím moderních technik. Do svého repertoáru však zahrnují i starou hudbu, která je právě pro tento nástroj tak typická.

Podle příležitosti se zapojují i mladší žáci. Kvůli pravidelnému a častému vystupování na školních i mimoškolních akcích jsou žáci schopni prezentovat se i v různých komorních uskupeních od dua až po kvarteto.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací