Program BD 2017

Program:    
     
1. G. Verdi Grand March Trombónové trio
    ped. vedení V. Švaňhal
     
2. P. Fiala Dopis pro pět světadílů Komorní sbor
    ped. vedení L. Fialová
    klavírní doprovod L. Pokorná 
     
3. G. Ph. Telemann Clelia, Dido Teadtrito
    M. Schönfelder Danceof Elements ped. vedení V. Klašková
     
4. J. S. Bach Preludium g moll Kryštof Lerche, klavír
    J. Vřešťál Sextová studie ped. vedení L. Fialová
     
5. E. Mollenhauer Boy Paganini Mariana Tůmová, violoncello
    ped. vedení V. Mikulášková
    klavírní doprovod V. Halíček
     
6. V Brada Etuda Martin Smítka, cimbál
    J. Mazourová U potůčku ped. vedení M. Zeman
     
7. D. Blackwell Fifth Avenue Tristan Vázquez, violoncello
    Jakub Šatný, klavír
    Martin Šatný, bicí
    ped. vedení V. Mikulášková
     
8. J. A. Benda Rondo D dur Veronika Halíková, klavír
    L. van Beethoven Bagatela a moll ped. vedení L. Fialová
     
9. anonym Gymel Žesťový sextet
    ped. vedení V. Švaňhal
     
10. A. Piazzolla Il pleut sur Santiago Orchestra tipica
  Fuga y misterio ped. vedení J. Zámečník      
     
     
---------------------přestávka---------------------  
     
     
11. arr. M. Zeman Pilky, Kalamajka Sbor dětí PHV ZUŠ Veveří
  Muzikanti, co děláte a ZŠ Rajhradice
  Červený šátečku cimbálová muzika 
    ped. vedení M. Zeman,
   

Z. Dašková, L. Prokopová

    a L. Hrušková
     
12. I. Doppler Andante at Rondo Alžběta Kepáková
    Karolína Slachová, flétny
    ped. vedení J. Novotná
    klavírní doprovod V. Halíček
     
13. A. Dvořák Moravské dvojzpěvy Komorní sbor
  (Skromná, Prsten) ped. vedení G. Tesaříková 
    a M. Crháková
    klavírní doprovod N. Šimonová
     
14. F. Gulda Toccata Tomáš Novotný, klavír
    ped. vedení V. Halíček
     
15. P. Fiala Tři brněnské lidové Komorní sbor
  písně (Veleť vtáčku, sólo Anna Mikulincová
  Milá Panna Maria, ped. vedení L. Fialová
  Zpívejte vesele kohóti) klavírní doprovod L. Pokorná
     
16. V. Vlasov Bossa nova Radek Tomek, bajan
    ped. vedení J. Zámečník
     
     
17.arr. J. Rokyta Piesne z Hrinovej Orchestr lidových nástrojů
    arr. L. Málek Písně z Kopanic Anna Jarolínová, zpěv
    arr. J. Rokyta Ej, nechoce, parobci ped. vedení M. Zeman 
    arr. M. Zeman Dyby byla Morava a J. Bělohlávek




V jednotlivých uskupeních vystupují tito žáci:

 

č. 1 Trombonové trio

Dominik Šalomon, Petr Kobylka, Jan Kobylka

 

č. 2 Komorní sbor

Jana Gardoňová, Magdalena Pilerová, Anna Mikulincová, Monika Šimonová,

Lucie Kornhäserová, Terezie Ocetková, Marie Schejbalová, Kryštof Lerche,

Veronika Halíková, Filip Kočař, Natálie Šimonová, Monika Kozlová

 

č. 3 Teadtrito

Tereza Vaisová , Tereza Varyšová – zobcové flétny, 

Antonie Kepáková – klavír, cembalo, Tristan Vázquez - violoncello

 

č. 9  Žesťový sextet

 Dominik Šalomon, Petr Kobylka, Jan Kobylka, Pavla Procházková,

 František Hyánek, Šimon Galle

 

č. 10 Orchestra tipica

 Karolína Slachová – flétna, Linda Cetlová – housle, Radek Tomek – bajan,

 Vít Sobotka- kytara j.h., Karolína Blahová – violoncello,

 Vilém Všetečka  – bicí, Jakub Šatný – klavír a keyboard

 

č. 11 Žáci PHV 

 Jakub Darmovzal, Adam Fránek, Václav Krejčí, Natálie Pospíšilová,

 Tereza Eva Radoušová, Kristýna Ryglová, Lukáš Skřička,

 Michaela Srbová, Julie  Řeřuchová, Šárka Šebelová, Aleš Horák,

 Vilemína Horváthová, Kryštof Kolář, Julie Pokorná, Nela Svačinová,

 Adina Šmikmátorová, Filip Dosoudil, Michal Geryk, Viola Houšková,

 Sofia Elena Hybášková, Adéla Koudelková, Ondřej Máca, Vanesa Maslová,

 Františka Mikšová, Jan Přerovský, Šimon Richtr, David Rybář, Aslan Say,

 Jan Smítka, Hana Vymazalová, Zuzana Luklová

 

 Pěvecký sbor ZŠ Rajhradice

 Tatiana Baková, Daniela Biznarová, Kateřina Gärtnerová,

 Magdaléna  Gärtnerová, Julie Hájková, Kamila Knottová, Nina Knottová,

 Eliška Lebedová, Nikola Mrňová, Denisa Navrátilová, Aneta Pavelková,

 Saša Přichystalová, Lucie Švecová

 

 Cimbálová muzika

 Vít Pokorný, Anna Vichrová, Barbora Daňková, Tereza Richtrová - housle  

 Kristýna Hrušková – klarinet, Klára Chudáčková, Anna Jarolínová - cimbály,

 Mariana Tůmová - violoncello, Tomáš Novotný - kontrabas,

 Vojtěch Peška - akordeon

 

č. 13 Komorní sbor

Lenka Juráňová, Sylva Kvasnicová, Petra Surá, Alžběta Jeřábková,

Monika Langová, Martina Medková, Leontýna Řeřuchová,

Veronika Klečková, Valérie Manová, Dimiana Angelova, Bui Huyen My,

Jolana Jobová, Kristýna Pivodová, Michaela Šmahajová

 

č. 15 Komorní sbor

Jana Gardoňová, Magdalena Pilerová, Anna Mikulincová, Monika Šimonová,

Lucie Kornhäserová, Terezie Ocetková, Natálie Šimonová, Monika Kozlová,

Bohuslava Jelínková

 

č. 17 Orchestr lidových nástrojů

Vít Pokorný, Anna Vichrová, Barbora Daňková, Tereza Richtrová,  

Linda Cetlová, Rozálie Kovárníková, Veronika Černá, Daniela Zemanová,

Klára Tučková, Petra Kadlecová, Anna Bílková, Natálie Kosíková,

Marie Schejbalová, Nela Zetíková - housle, Alžběta Kepáková - flétna,

Kristýna Hrušková - klarinet, Klára Chudáčková, Anna Jarolínová,

Martin Smítka - cimbály, Mariana Tůmová, Vojtěch Poláček - violoncella,

Tomáš Novotný, Oldřich Engelhart - kontrabasy, Vojtěch Peška - akordeon