Soutěže

SOUTĚŽE VE ŠKOLNÍM ROCE 2016/2017
       
HUDEBNÍ OBOR
       
KLAVÍR
       
Mezinárodní klavírní soutěž pro mladé klavíristy do 11 let "AMADEUS 2015", Brno, 13.-15.10.2016
       
Svobodová Alžběta Marie 1. Drápalová Klára čestné uznání
Lerche Kryštof 4. Drápalová Klára 3. cena
Halíková Veronika 5. Fialová Ludmila 2. cena
       
Okresní kolo soutěže ZUŠ - ZUŠ J. Kvapila, Brno 21.-22.2.2017
       
Řezníček Antonín 0. Skovajsová Naděžda 2. cena
Vořechovská Martin I. Pokorná Lucie 3. cena
Bína Samuel II. Zemen Pavel 1. cena s postupem
Taslerová Martina II. Fialová Ludmila 2. cena
Mensová Helena II. Srbová Jana čestné uznání 1.stupně
Grégr Martin III. Zemen Pavel 2. cena
Lerche Kryštof III. Fialová Ludmila 1. cena s postupem
Halíková Veronika IV. Fialová Ludmila 1. cena s postupem
Daňková Terezie V. Urbanovská Marie 3. cena
Kepáková Antonie VI. Zemen Pavel 3. cena
Daňková Barbora VII. Urbanovská Marie 3. cena
Novotný Tomáš X. Halíček Vladimír 1. cena s postupem 
       
Novotný Tomáš zvláštní cena za skladbu F.Guldy  
       
Krajské kolo soutěže ZUŠ - ZUŠ V. Kaprálové, Brno 9.-10.3.2017
       
Bína Samuel II. Zemen Pavel 2. cena
Lerche Kryštof III. Fialová Ludmila 1. cena
Halíková Veronika IV. Fialová Ludmila 2. cena
Novotný Tomáš X. Halíček Vladimír 1. cena
       
Novotný Tomáš zvláštní cena za interpretaci skladby F.Guldy
       
       
Pro Bohemia - Ostrava, 7.4. - 9.4.2017
       
Lerche Kryštof I. Fialová Ludmila 2. cena
Halíková Veronika II. Fialová Ludmila 2. cena
       
       
ZPĚV
       
Písňová soutěž B. Martinů, GMHŠ Praha, 21.-23.10.2016
       
Kočař Filip I.C Fialová Ludmila čestné uznání
       
Karlovarský skřivánek - soutěžní kolo Brno-město, ZUŠ Slunná, Brno, 15.2.2017
       
Jobová Jolana I.C Crháková Magda 3. cena
       
HOUSLE
       
Okresní kolo soutěže ZUŠ - ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Došlíkova, Brno 8.3.2017
       
Bílková Anna II. Bělohlávek Jan 1. cena s postupem 
       
Krajské kolo soutěže ZUŠ - ZUŠ Ořechov  27.3 - 28.3.2017
       
Bílková Anna II. Bělohlávek Jan 2. cena
       
VIOLONCELLO
       
Okresní kolo soutěže ZUŠ - ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Došlíkova, Brno 8.3.2017
       
Kula Jiří 0. Mikulášková Věra 1. cena s postupem 
Poláček Vojtěch I. Mikulášková Věra 3. cena
Tůmová Mariana IV. Mikulášková Věra 1. cena s postupem 
       
Krajské kolo soutěže ZUŠ - ZUŠ Ořechov  27.3 - 28.3.2017
       
Kula Jiří 0. Mikulášková Věra  2. cena
Tůmová Mariana IV. Mikulášková Věra  2. cena
       
KONTRABAS
       
Okresní kolo soutěže ZUŠ - ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Došlíkova, Brno 8.3.2017
       
Engelhart Oldřich III. Zeman Martin 1. cena s postupem 
Novotný Tomáš VI. Zeman Martin 2. cena
       
Krajské kolo soutěže ZUŠ - ZUŠ Ořechov  27.3 - 28.3.2017
       
Engelhart Oldřich III. Zeman Martin  1. cena
       
       
VÝTVARNÝ OBOR
       
Krajské kolo soutěže ZUŠ - ZUŠ Ivančice 27. - 31.3.2017
       
Kdo jsi? výtvarná řada Babocká Dana zlato
Příběh staré švestky výtvarná řada Babocká Dana stříbro
  jednotlivé práce Babocká Dana bronz
Belžíková Klára Křikloun    
Ertlová Karolína Maminka křičí    
Grossová Kamila Křikloun    
Ráčková Dana Křikloun    
Šimků Julie Řvoucí gepard    
Varyšová Veronika Křikloun    
Varyšová Veronika Řvoucí lev    
       
       
Bylo, je a (ne) bude jednotlivé práce Zemánková Běla zlato

Štefková Klára, Mrhačová Pavla, Mrhačová Petra, Křivanová Jana,

Šváb Jan, Pavlů Ivana, Němcová Hana, Šváb Jiří

       
Život jednotlivé práce Zemánková Běla stříbro

Talanda Kryštof, Talanda Šimon, Kotlán Dominik, Štefková klára, Svatošová Michaela,

Ohnišťová Pavla, Abdulvaliev Khamit, Bartošková Kateřina


   
       
Odkryjeme, co skryjete jednotlivé práce Zemánková Běla bronz
Štefková Klýra, Mrhačová Pavla, Mrhačová Petra, Křivanová Jana, Šváb Jan